AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023
Horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023
Horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023 1
Horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023 2
Horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023 3
Horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 5.5 SH, cobalt blue/black Modrá 29" M 2023 4
Horský elektrobicykel
Novinka
Servis bicyklov
Vernostné ceny
Manufacturer: AMULET
Skladom
COM_VIRTUEMART_KUPIT_PRODUKT
Pohlavie
Unisex
Obdobie použitia
jar/leto
Farba
Modrá
Určenie
unisex
Druh športu
Cyklistika
Veľkosť kolesa
29"
Hmotnosť
Materiál
hliník, syntetický materiál
Modelový rok
2023
Šport
Cyklistika
Veľkosť rámu
M
COM_VIRTUEMART_DETAILY_VARIANTY
Description
Horský elektrobicykel značky Amulet.
Poteší svojím moderným vzhľadom, výkonom 250 W a maximálnym krútiacim momentom 80 Nm.