AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023
Dámsky horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023
Dámsky horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023 1
Dámsky horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023 2
Dámsky horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023 3
Dámsky horský elektrobicykel - AMULET-29 eRival 4.5 SH, turquoise blue/black 946 Modrá 29" S 2023 4
Dámsky horský elektrobicykel
Novinka
Servis bicyklov
Vernostné ceny
Výrobca: AMULET
Skladom
Detaily produktu
Pohlavie
Ženy
Obdobie použitia
jar/leto
Farba
Modrá
Určenie
ženy
Druh športu
Cyklistika
Veľkosť kolesa
29"
Hmotnosť
Materiál
hliník, syntetický materiál
Modelový rok
2023
Šport
Cyklistika
Veľkosť rámu
S
Veľkosti, varianty a dostupnosť
Popis
Dámsky horský elektrobicykel značky Amulet.
Prekvapí výkonom 250 W a maximálnym krútiacim momentom 80 Nm.